…Uzun yıllardır orada olduğunu kanıtlarcasına eski ve bir o kadar da gösterişli apartman binasına adımını attı, gecenin yorgunluğu hala üzerinde olmasına rağmen tek amacı masasına ulaşabilmekti. Kendini 40 katlı bir apartman asansörü sanan ve hiçbir fantezinin yapılamayacğı kadar dar asansör kabinini beklemeye koyuldu. Aklında yapacakları, ve yapmadıklar vardı. Aynada gördüğü kişinin kendisi olmamasını dileyerek, hiç bitmeyecekmiş gibi gelen 7. kata çıkış süresinin sonlanmasını bekliyordu.  Kapıdan içeri adımını attığında şen kahkahalar ve mutluluğun hakim olduğu odaya yöneldi. “Cumartesileri Brunch” sözüydü ilk duyduğu Genel Müdür’ünden ve yaklaşık iki ay boyunca ” Ya noldu bizim Brunch” şeklindeki türevleri ile birlikte duyacağı.

Evet o sözün ilk ağızdan çıkışının ardından geçen 2 ay sonunda oldu en sonunda oldu bim bam bom valla.. İyice umudumu kesmiştim ki, geçtiğimiz cumartesi açık büfe kahvaltının dayanılmaz ferahlığını tattık hep beraber.   “Malta Köşkü”, süper bir keyif gerçekten.  Moreclick’in ilginç çalışan yapısıyla bir kahvaltı daha da keyifli:) Ve tabi ki standart kahvaltı sonrası yürüyüş. Ama en kısasından :) )

11213456

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>