Google tarafından her yıl gerçekleştirilen [email protected] (Ajanslar için ileri düzey Adwords) eğitimi geçtiğimiz hafta tamamlandı. Türkiye’nin önde gelen Adwords Ajanslarından olan “Moreclick Ad Solution” bu yıl da “[email protected]” Eğitimine Katıldı.

Aralarında dünyanın çeşitli yerlerinden gelen Adwords Ajanslarının olduğu eğitim 3 günlük yoğun bir tempoyla son buldu. Hem dünya ajanslarının yeni iş ilişkileri kurabildiği hem de arama motoru reklamcılığı ile ilgili yeniliklerin anlatıldığı bu eğitimde Türkiye’yi temsilen Google Adwords Sertifikalı Ortağı olan Moreclick iştirak etti.
Özellikle “İçeriğe Dayalı Hedefleme Aracı” ve “Google Analytics V5” gibi yeniliklerin haberlerinin verildiği eğitime Moreclick’i temsilen katılan Moreclick Hesap Kalite Uzmanı Şeref CAN, Etkinliğin kesinlikle heyecan verici ve eğitici olduğunu belirterek; “ Dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen ajanslarla tanışmak ve fikir alış verişinde bulunmak oldukça güzeldi. Ayrıca Google Adwords ve diğer araçlar ile ilgili yeniliklerden haberdar olma fırsatı bulduk. Hiç şüphesiz ki bizler gibi profesyonel anlamda arama motoru reklamcılığı ile ilgilenen kişiler ve firmalar için bu tarz etkinlikler kaçırılmaması gereken bir fırsat.” diye konuştu.

[email protected]” (Ajanslar İçin İleri Düzey Adwords Eğitimi)  ile ilgili eğitim içeriği ve detaylı bilgi için  “http://www.google.co.uk/intl/en/events/agencytraining/s.html ” adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tagged with:
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>