Google’ın özellikle Google AdSense ile ilgili en yeni çalışmalarını ve var olan özelliklerinin revize edilmiş durumlarını blogumuzda paylaşmaya devam ediyoruz.

Bu sefer ki yenilik Reklamlarım sekmesi ile ilgili…

URL kanallarınızı Reklamlarım sekmesinin altında oluşturup yönetebiliyorsunuz ve özel kanallarınızı zaten Reklamlarım sekmesinden yönettiğiniz için, bu değişikliğin, tüm kanallarınızı yönetirken daha tutarlı bir deneyim sağlayacaktır. Aynı zamanda, çeşitli kanallarınızın performansını Performans raporları sekmesinin altında görüntülemeye devam edebileceksiniz.

URL kanallarının, alanlarınız, alt alanlarınız veya sayfalarınıza ait kazançları izlemenize olanak sağladığını bu değişiklikle birlikte, yeni arayüzde İçerik için AdSense, Oyunlar için AdSense, Video için AdSense, Mobil İçerik için AdSense ve Barındırılan İçerik için AdSense’e yönelik URL kanalları oluşturulabilirken ayrıca, artık kullanmadığınız kanalları kaldırabilir veya devre dışı bırakabileceksiniz.

AdSense Mühendisi, Bob Kemp’in vermiş olduğu bilgi ışığında artık alan ve alt alan kazançlarınızı, URL kanalları oluşturmaya gerek kalmaksızın görebileceğinizi unutmayın.

Bununla birlikte, sayfa düzeyindeki verileri veya herhangi bir sayfa grubunu izlemek için, URL kanalları oluşturmaya devam edebilirsiniz.

Tagged with:
 

Comments are closed.