Bildiğiniz gibi, düzenli aralıklarla, kazançlarınızı artırmaya yönelik ipuçlarının, en son ürün iyileştirmeleri hakkında haberlerin ve hesabınızla ilgili bilgilerin yer aldığı e-postalar gönderen Google yeni bilgiler göndermeye devam ediyor.

AdSense hesap ayarlarınızda, size gönderilmesini istediğiniz mesaj türlerini seçebilirsiniz.

Bazı yayıncıların, AdSense’le ilgili mesajların, AdSense’e giriş yapmak için kullandıkları Google Hesabından farklı bir e-posta adresine gönderilmesini tercih edebileceğini biliyoruz. Bugünden itibaren, bir AdSense hesabındaki her kullanıcı, kişisel iletişim e-posta adresi, ilgili kişi adı ve isterse telefon numarası belirtebilecek. Bu iletişim e-posta adresinin, bir Google Hesabıyla ilişkilendirilmiş olması gerekmediğini belirtmek isteriz. Bu adresi hesabınıza eklemek, giriş bilgilerinizi güncellemeyecek veya AdSense hesabınıza erişmek için kullandığınız giriş e-posta adresini değiştirmeyecektir.

Kişisel iletişim bilgilerinizi özelleştirmek için, hesabınıza giriş yapın ve Ana Sayfa sekmesindeki Hesap ayarları sayfasına gidin. Kişisel ayarların altında, “düzenle”yi tıklayıp ilgili kişi adı ve iletişim e-postası alanlarına istediğiniz verileri girin. Bu vesileyle, ayarlarınızı kaydetmeden önce e-posta tercihlerinizi de incelemenizi öneririz. Siz değişiklikleri yaptıktan sonra, mesajların girilen adrese ulaşabildiğini teyit etmek için, iletişim adresinize bir doğrulama e-postası gönderilir.

Tagged with:
 

Comments are closed.