Reklam önizleme aracı adındanda anlaşıldığı gibi reklamlarınızın konumunu en iyi şekilde size gösteren bir önizleme aracıdır.

Görüntülemek istediğiniz anahtar kelimenizi yazarak (Dİl,Konum ve Cİhaz’lar bölümünün doğruluğunu kontrol ederek) hangi reklamınızın görüntülendiğini ve o anahtar kelime ile reklamlarınızın kaçıncı sırada olduğunu en güncel şekilde ve doğru şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Faydaları;

*Reklam önizleme aracını kullandığınızda reklamlarınızın gereksiz gösterim almasını ve hesap performansınızın zarar görmesini engellersiniz.

*Reklam sıralamanızı en doğru şekilde görüntülersiniz.

*Normal google sayfasında anahtar kelimenizi birden fazla kez aratıp reklamlarınızı gördüğünüz halde tıklama yapmadığınızda Google getirdiği sonuçlarla ilgilenmediğinizi düşünür ve reklamınızı size göstermeyip onun yerine farklı sonuçlar gösterebilir.Bu yüzdende reklamınız görüntülendiği halde yayınlanmadığını düşünebilirsiniz.Önizleme aracını kullanırsanız bu sorunlarla karşılaşmazsınız.

Bu yüzden anahtar kelimelerinizin durumunu kontrol etmek üzere bu aracı kullanmanızı öneriyoruz.

Reklam Önizleme ve Teşhis aracını kullanmak için AdWords hesabınızın en üst kısmında yer alan “Araçlar ve Analiz” menüsünün altından ulaşabilir veya http://adwords.google.com/d/AdPreview adresini ziyaret ederek kullanabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>