REKLAM ÖNİZLEME ARACI NEDİR ?
Reklam önizleme aracı ile anahtar kelimelerinizi gösterim almadan normal bir Google Arama Sonuçları sayfasındaki gibi arayabilir ve en doğru şekilde reklamlarınızın sıralamasını kontrol edebilirsiniz..

ÖNİZLEME ARACININ AVANTAJLARI NELERDİR ?
Önizleme aracını kullandığınızda reklamlarınızın gösterim performansı olumsuz etkilenmez.En önemliside önizleme aracı kullanmadığımızda reklamlar gösterim aldığı halde tıklanmazsa Google reklamlarla ilgilenilmediğini düşünür ve yayınlandığı halde size farklı sonuçlar gösterebilir.

Bu nedenle anahtar kelime kontrollerinde reklam önizleme aracının kullanılmasını kesinlikle tavsiye ederiz.

Bir arama sorgusu yaptığımızı varsayarsak.

Örnek olarak ‘cam balkon’ kelimesini arattığımızda reklamlarımızın konumunu ve yayınlanıp yayınlanmadığınıdoğru biçimde gösterecektir.

 

Reklam-Önizleme-Aracı

 

Burada önemli olan nokta ise hangi şehirde reklamlarımızı yayınlıyorsak konumlardan o şehir seçilerek arama yapılması gerekmektedir veya tüm Türkiyeye reklam yapılıyorsa aramanızı Türkiye şeklinde de yapabilirsiniz.

Reklam Önizleme Aracı URL’si ;

http://adwords.google.com.tr/apt/AdPreview?__u=1000000000&__c=1000000000

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>