Google AdWords YouTube reklamları ile firmanızın, ürünlerinizin veya hizmetlerinizin bilinirliklerini arttırarak yeni müşteriler kazanabileceğinizi biliyor muydunuz?

Google AdWords TrueView video reklamlar, reklamızı göstermek istediğiniz potansiyel müşterilerinizin reklamlarınızı ne zaman görmek istedikleri konusunda seçim yapma ve kontrol sahibi olma olanağı sunmaktadır.

Her TrueView reklam biçimi farklı reklam konumlarında yayınlanmaktadır. Böylelikle farklı TrueView reklam biçimiyle farklı şekilde etkileşimler sağlamaktadır.

b1

 

    • Yayın içi TrueView (TrueView In-stream) reklamlar
  • Yayın içi TrueView reklam biçimi ne zaman kullanılır? Video reklamın YouTube ve Görüntülü Reklam Ağı’ndaki diğer videoların öncesinde, sırasında veya sonrasında görünmesini istiyorsanız bu reklam biçimini kullanmanız gerekmektedir.
  • Nasıl ücretlendirilirsiniz? Görüntüleyen kullanıcı videonuzun 30 saniyesini (ya da 30 saniyeden kısa videolar için tamamını) izlediğinde veya harekete geçirici mesaj (CTA) yer paylaşımlarını, kartları ya da tamamlayıcı banner’ları tıklamak gibi diğer video etkileşimlerine dahil olduğunda ödeme yaparsınız.
  • Reklamlar nerede görünür? Yayın içi TrueView (TrueView in-stream) reklamlar, YouTube’daki videolarda ve Görüntülü Reklam Ağı’ndaki video yayıncısı siteleri, oyunları ve uygulamalarında yayınlanmaktadır.
    • Görüntülü TrueView (TrueView In-display) reklamlar
  • Görüntülü TrueView reklam biçimi ne zaman kullanılır? Kullanıcılar YouTube’da ödeme yaparken veya YouTube’daki ve web’deki videolara göz atarken video tanıtmak için bu biçimi kullanın.
  • Nasıl ücretlendirilirsiniz? Görüntüleyen kullanıcı reklamınızı tıklayıp videonuzu izlemeye başladığında ücretlendirilirsiniz.
  • Reklamlar nerede görünür? Görüntülü TrueView (TrueView In-display) reklamlar YouTube videolarının yanında, YouTube arama sonuçlarında, YouTube kanallarındaki ve İzleme sayfalarındaki video oynatma sırasında ve Görüntülü Reklam Ağı’ndaki yayıncı sitelerinde görünebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>