11.6 Özellikleri

AdWords Editorün son sürümü 11.6 cihaz teklif ayarlamaları için destek, reklam şablonu, evrensel uygulama kampanyaları, programlanabilen indirmeler ve gelişmiş arama iyileştirmeside dahil birçok güncellemeye sahip bir editör programıdır.

Cihaz teklif ayarlamaları

Bu sürümde cihaz teklif ayarlamasında iki yeni tür  eklenmiştir:

1-) Masaüstü bilgisayar  2-) Tablet.

Bu yeni teklif ayarlaması, mobil tekliflerde olduğu gibi -%90 ile – %900 aralığındadır. Belirli cihazlarda teklifinizi -%100 şeklinde ayarlayabilir, o cihaz için reklamların gösterilmesini devre dışı bırakabilirsiniz.

editör

Yeni eklenen Gmail reklam şablonu

Sürüm 11.6 da G-mail resim şablonları ve Gmail tek tanıtım şablonlarını destekler.

Evrensel uygulama kampanyaları oluşturma

Artık AdWords Editör’de evrensel uygulama kampanyalarınızı oluşturabilir  ve bu kampanyaları düzenleyebilirsiniz. Evrensel uygulama kampanyaları, uygulamanızın Google Arama, YouTube, Google Play, ve Görüntülü Reklam Ağı’ndaki diğer uygulamalarda ve mobil web sitelerinde tanıtımını yapmanıza olanak tanır.

Gelişmiş arama iyileştirmeleri

11.6 sürümü,  filtre oluşturmak gibi birçok gelişmiş arama için iyileştirmeler içerir.

Otomatik indirme ve yüklemeler

Yeni sürümde artık bir seferde 5 indirme sınırı bulunmamaktadır. Bundan sonra birden çok hesabı indirme veya yükleme işlemini eş zamanlı olarak yapabilirsiniz.

11.6

Planlanmış indirmeler

Yakın zamanda gerçekleşen değişiklikleri ve istatistikleri belirli bir tarih ve saat dilimi belirleyerek indirebilirsiniz.

Birden çok hesap için değişiklikleri kontrol etme

Bu sürümde aynı anda birden fazla hesaptaki güncellemeler ve değişiklikleri kontrol etmenizi sağlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>