Dinamik Arama Ağı Reklamları (DSA) Google tarafından sizin için üretilmiştir. Bunlar, doğrudan web sitenizden dinamik olarak üretilen reklamlarla, alakalı müşterileri hedefler. Bu reklamlar, daha az çabayla daha fazla tıklama ve dönüşüm sunmak için mevcut anahtar kelimenize dayalı kampanyalarınızı tamamlar.

Neden Kullanmalıyım ?
•Çok Etkilidir. Test sırasında çoğu reklamveren, tatmin edici YG’ye sahip %5-10* daha fazla tıklama ve dönüşüm görmüştür
•Mevcut etkin anahtar kelimelerle rekabet etmez.
•Kampanyanızın kalite puanını etkilemez.
•Site bağlantılarını, yer uzantılarını, ürün uzantılarını, sosyal uzantıları ve telefon uzantılarını DSA kampanyanız ile kullanarak arama sorgularını istenen açılış sayfalarıyla eşleştirebilirsiniz.

dynamik

Nasıl çalışır?
Dinamik Arama Ağı Reklamları’nda Google, kendi organik web tarama teknolojisini kullanarak envanterinizi kontrol eder.
Alakalı bir Google Araması gerçekleştirildiğinde, Google, müşteriniz tarafından kullanılan arama terimine dayalı başlığa sahip bir reklam ve en alakalı açılış sayfasına dayalı bir metin oluşturur. Reklam açık artırmaya girer ve normal şekilde rekabet eder, ancak zaten uygun bir anahtar kelime hedefli reklama sahip olduğunuz aramalar için tutulur. Ayrıca, mevcut anahtar kelime kampanyalarınızda herhangi bir değişiklik yapmadan stokta bulunan envanterinizin daha fazla reklamını yapar.

Dinamik Arama Ağı reklamlarında aramalara her gün %16 oranında ve Google’ın daha önce hiç görmediği yeni aramalar eklenmektedir.
Ayrıca AdWords kampanyalarınızı, satışını yaptığınız ve kullanıcıların o anda aramakta olduğu şeylerle senkronize halde tutar

Sonuç ?
Zamandan Kazanırsınız : Google AdWords, web sitenizin içeriğini tarar ve hangi aramaların web sitenizdeki ürünler ile alakalı olabileceğini sizin için belirler.
Alakalı Reklamlar Gösterir : Bir müşterinin araması ürününüz ya da hizmetinizle alakalı olduğunda, Google AdWords sizin için dinamik olarak bir reklam üretecektir.
Kampanya Kontrolü : Reklamları web sitenizin tamamında ya da belirli kategoriler veya sayfalarda gösterebilirsiniz. Ya da, geçici olarak stok dışı olan ürünlerin reklamlarının gösterilmesini önleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>