AdWords Editör kuruluysa, başlattığınızda veya çalışıyorken düzenli olarak güncellemeler olup olmadığını kontrol ettiğinden, programı yükseltmek için manuel olarak herhangi bir indirme yapmanıza gerek yoktur.

Hesabınızdaki verilerinizi yeniden indirmeyi gerektirmeyen bir güncelleme olursa, arka planda yüklenebilir veya güncellemeler AdWords Editör çalışırken algılanırsa yüklemeyi onaylamanız gerekebilir. Hesap verilerini yeniden indirmenizi gerektiren güncellemeler, yeni bir sürümün kullanılabilir olduğunu istem göndererek her zaman bildirir. İstem, yeni sürüme geçmeyi isteyip istemediğinizi sorar ve hesap bilgilerinizi yeniden indirmeniz gerekmiyorsa bunu size bildirir.

adwords-editor

Yeniden indirme gerekiyorsa, güncellemenin yüklenmesi yayınlanmamış değişiklikleri kaldırmaz. Geçerli sürümde yaptığınız değişiklikler varsa, hesabı yeni sürümde indirdikten sonra hesap başına bir kez değişiklikleri içe aktarmanız istenir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>